Interio Praha

Portfolio nemovitostí

Újezd 1, Praha - Malá Strana

Budova leží na hranici Prahy 5 - Smíchova - stylové čtvrti nedávno revitalizované výstavbou komplexu „Zlatý Anděl" (kanceláře, nákupní středisko a zábavní centrum),Prahy 1 - Malé Strany - romantické čtvrti  s křivolakými uličkami a pohádkovou atmosférou a na úpatí Petřína - nejznámějšího pražského parku s překrásným panoramatickým výhledem.

Lokalita a budova 

Budova leží na hranici Prahy 5 - Smíchova - stylové čtvrti nedávno revitalizované výstavbou komplexu „Zlatý Anděl" (kanceláře, nákupní středisko a zábavní centrum),Prahy 1 - Malé Strany - romantické čtvrti  s křivolakými uličkami a pohádkovou atmosférou a na úpatí Petřína - nejznámějšího pražského parku s překrásným panoramatickým výhledem. Z budovy je výhled na Hradčany a na náměstí Kinských. Klasické byty benefitují s dobře rozvinuté infrastruktury a blízkosti mnoha módních restaurací, kaváren a obchodů.  Lokalita je velmi dobře dostupná veřejnou dopravou i pěšky.Neo-renesanční rohový dům byl postaven na konci 19. století a v roce 2002 byl kompletně rekonstruován s italskou citlivostí a noblesou. Za krásným vzhledem stojí i moderní technologie důležitá pro pohodlné bydlení jako je zvuková izolace, podzemní parkování, video-telefony, internet, satelit a elektronický zabezpečovací systém. K dispozici je 24-hodinová recepční služba a na požádání i úklid bytů a výměna ložního prádla.

Byty

Ve 2. až 4. patře domu jsou situovány vždy tři byty o velikosti 2 + kk, 3 + 1 a 4 + 1 o rozloze 72, 135 a 143m2. Byty jsou vzdušné, obývací pokoje prostorné s důvtipně řešeným kuchyňským koutem nebo se samostatnou kuchyní. Klidový prostor ložnic je oddělen od obývací části. Většina bytů má balkony. Hlavní koupelna je obložena travertinem, druhá keramickou mozaikou. Větší byty jsou vybaveny prádelnou, vestavěné skříně jsou samozřejmostí ve všech bytech. Společným jmenovatelem je vysoká kvalita a smysl pro detail. Byty 2 + kk jsou kompletně zařízeny nábytkem, včetně lůžkovin.

Podkrovní byty

Rozsáhlý půdní prostor domu umožnil vestavbu dvou klimatizovaných mezonetových bytů o ploše 250 a 267 m2. Jejich obývací prostor je otevřen do krovu a má v hřebenu neuvěřitelnou výšku 10 m, je lemován prostornou galerií s vchodem na terasu o rozloze 33 m2 s výhledem na Petřín nebo Hradčany. Oba byty mají 3 a 4 ložnice, otevřenou galerii, samostatnou kuchyni, 3 koupelny (obložení: mramor a keramický obklad), prádelnu, šatnu a vestavěné skříně. Spodní část bytů je lemována podélnými lodžiemi na obou stranách krovu, opět s výhledem na město nebo na hrad.


 


 


 

Polská 18, Praha 2 - Vinohrady

Vinohrady patří k nejpopulárnějším pražským čtvrtím. Je to kouzelná a tichá část centrální Prahy s krásnými parky,  nádhernou architekturou z přelomu století.

Lokalita a budova
Vinohrady patří k nejpopulárnějším pražským čtvrtím. Je to kouzelná a tichá část centrální Prahy s krásnými parky,  nádhernou architekturou z přelomu století a budovami postavenými v neo-renesančním, secesním, neo-barokním a neo-gotickém stylu (vysoké stropy,  ornamenty na fasádách a jiné tradiční znaky). Stylové byty  benefitují z dobře rozvinuté infrastruktury a blízkosti mnoha módních restaurací, kaváren a obchodů. Centrum Prahy je dostupné pěšky, tramvají nebo metrem A a C. Secesní budova Polská 18 byla postavena v roce 1904 v tiché ulici podél parku „Riegrovy sady" v rezidenční části Vinohrad. Budova byla kompletně zrekonstruována v roce 1999 ve vysokém standardu, který je pro IRNERIO typický.

Malé byty (50 - 55 m2)

V této kategorii IRNERIO nabízí byty 2 + kk s balkonem, k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu. Byty byly rekonstruovány v klasickém stylu, vybaveny a zařízeny s vytříbeným italským vkusem. Součástí bytů jsou vysoké stropy, parkety, plně vybavená kuchyň, televize, satelit a mramorové koupelny se sprchou.

Úklid jednou až dvakrát týdně je k dispozici na požádání.

Velké byty (105 - 161 m2)

Nabízíme nezařízené luxusní klasické byty 3 / 4 + 1 k dlouhodobému pronájmu. Součástí bytů jsou vysoké stropy, originální parkety, plně vybavená kuchyň, televize, satelit, 2 koupelny s masážní vanou a sprchou a balkony. V posledním patře se nacházejí dva půdní byty 3 + 1 s velkou galerií,  parkety, plně vybavená kuchyň, televize, satelit, terasa.


 


 


 

Letenská 2, Praha 1 - Malá Strana

Administrativní budova má výjimečnou polohu - roh Letenské ulice a Klárova, na Malé Straně, v historickém centru Prahy. 

Administrativní budova má výjimečnou polohu - roh Letenské ulice a Klárova, na Malé Straně, v historickém centru Prahy. Zde se nachází většina významných institucí České republiky - Úřad vlády, Senát, Parlament, Ministerstvo financí, atd. a mnoho zastupitelských úřadů.  Budova je velmi dobře dostupná pěšky, autem i městskou hromadnou dopravou (100 metrů od stanice metra Malostranská a zastávky tramvají 22, 23, 18 a 12). Čtyřpodlažní historická budova prošla rozsáhlou rekonstrukcí .

Objekt nabízí celkem 1000 m2 užitné plochy.

Vybavení a služby

  • Recepce
  • Kuchyňka a sociální zařízení na každém patře
  • Parkety
  • Výtah
  • Strukturovaná kabeláž
  • Bezpečnostní kamery
  • Klimatizace
  • Centrální plynová kotelna
  • Možné úpravy na přání zákazníka
  • 10  parkovacích míst